תכנון פיננסי מקיף

//תכנון פיננסי מקיף

מניסיוני נחשפתי להרבה מקרים בהם אני פוגש אנשים מוכשרים, חלקם ממש מומחים גדולים בתחום עיסוקם אך ברגע שזה מגיע לעולם ההשקעות והסיכונים הפרטי שלהם הם נוהגים בצורה שונה.. כספי הפנסיה/קופות גמל וקרנות ההשתלמות נמצאים באותם מקומות שהמעסיק בעבר בחר עבורם ואת הדוחות השנתיים אותם כלל לא הוציאו מהמעטפה והם נמצאים בערמה גדולה במגירה הכי עמוקה בבית.


הכספים הפיננסים בבנק עומדים ללא תנועה בעובר או בתוכנית חיסכון אשר מניבה תשואה אפסית במקרה אחר הכספים מושקעים במספר קרנות נאמנות.


רשימת הביטוחים כוללת מוצרים שכלל אינם זקוקים כאשר הגנות משפחתיות חשובות באמת לא נמצאות בתיק הביטוחי..


פה בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה, ביצוע של תכנון הוליסטי הכולל תהליך העבודה מובנה מחמישה שלבים:


שלב ראשון מפגש הכרות ואפיון צרכים

 


במפגש הראשון נכיר אחד את השני. נבצע ביחד אפיון של המצב הקיים – סטטוס משפחתי/מצב התעסוקתי/בריאותי לא פחות חשוב מה הם צרכים רצונות והשאיפות הפיננסיות שלכם.

 

שלב שני – שלב איסוף המידעבשלב הזה אנו דואגים לאסוף את המידע הפנסיוני הפיננסי והביטוחי ובהתאם לכך מבצעים ניתוח מעמיק של המצב הקיים.

 

שלב שלישי – הצגת המידעבשל זה נקיים פגישה בה יוצגו ממצעי הניתוח של המצב הקיים תוך מתן הסבר מעמיק על כל תוכנית. לצד המצב הקיים נציג את התוכנית המקצועית אשר אני מאמין כי תוביל אותנו יחד אל הנקודה האופטימלית הנכונה ביותר עבורכם.

 

שלב רביעי – יישום ההמלצותבשלב הזה אנו דואגים ליישם את השינויים עליהם סיכמנו אל מול הגופים השונים. בסיום התהליך נעביר דוח מרוכז המתאר את המצב החדש. 

 

שלב חמישי - בקרה וליווי שוטףמהשלב הזה, רק מתחילה מערכת היחסים ביננו אשר כוללת ליווי אישי מתמשך וזמינות מלאה תוך מתן גישה פשוטה ונוחה לבחינת הביצועים והמעקב חודשי על התוכניות השונות .